تلفن
تلفن: 09125678032 
آدرس
آدرس: کرج - محمدشهر - بعد از سه راه امیر کبیر (سر ولدآباد)  - خیابان صناجو -  پلاک ۲۵

تولید کننده تخت کنار استخر در کرج

گروه تولیدی مبلمان آرامش طراح، سازنده و تولید کننده تخت استخری در ابعاد مختلف به همراه تجهیزات مربوطه در کرج فعالیت دارد. تخت استخری برای استراحت پس از شنا و استفاده از نور خورشید در کنار استخر یا سواحل دریا استفاده میشوند.
در ساخت تخت کنار استخری گروه تولیدی مبلمان آرامش از مواد اولیه با کیفیتی استفاده شده است که طول محصول را افزایش می دهد و می توان از این محصول در برابر نور خورشید استفاده کرد چرا که دچار تغییر رنگ نخواهد شد.
 
تولید کننده تخت کنار استخر در کرج   تخت کنار استخر کرج

تخت کنار استخر در کرج

امروزه استفاده از تخت کنار استخر و آفتابگیر بیش از قبل مورد استقبال قرار گرفته است. تخت کنار استخر جزء محصولات فضای باز محسوب می شود. این تخت لذت از محیط باغ و آفتاب در کنار استخر را برای شما فراهم می سازد. از این رو این مدل تخت جزء پر فروش ترین مدل های تخت کنار استخر به شمار می آید. پایه های صندلی کاملا مقاوم بوده و تحمل وزن های بالا را دارد. گروه تولیدی مبلمان آرامش تولید کننده تخت کنار استخر در کرج می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تولید کننده تخت کنار استخر

در روزهای گرم تابستان لذت لم دادن و نشستن در فضای باز را نمی توان نادیده گرفت و اگر در فضای ویلا یا حیاط شما استخر وجود دارد می توانید با انتخاب تخت کنار استخر شیک ساعت ها در کنار استخر بنشینید. برای مشاهده تصاویری از انواع صندلی ها و تخت های مخصوص استخر به قسمت محصولات بروید.

فروش تخت کنار استخر در کرج

تخت تاشو کنار استخر محصولی جدید و فوق العاده می باشد که با طراحی بسیار زیبایی که دارد می تواند نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند. معمول ترین نوع تخت کنار استخر انواع پلاستیکی آن است. تخت پلاستیکی به سادگی شسته و جابه جا می شود و نگران رنگ رفتگی آن در اثر تابش آفتاب نخواهید بود. فروشگاه گروه تولیدی مبلمان آرامش این نوع از تخت کنار استخر را در کرج عرضه می کند. انواع دسته دار و بدون دسته را می توانید در محصولات این گروه پیدا کنید. 
 
تخت کنار استخر کرج   فروش تخت استخر در کرج

خرید تخت استخری ارزان در کرج

تخت یک نفره استخری دارای ساختار پلیمری و با کیفیت مرغوب و مقاومت بسیار بالا میباشد. این تخت ریلکسی استخری و مخصوص فضای باز دارای تکیه گاه با قابلیت تغییر زاویه میباشد که هم میتوان در حالت ریلکسی به روی آن دراز کشید و همچنین میتوان کاملا به صورت دراز کش به روی آن قرار گرفت.

فروش تخت استخر در کرج

فروش تخت استخر گروه تولیدی مبلمان آرامش در انواع مدل ها و طرح های مختلف در کرج انجام می شود. این مجموعه به عنوان مرکز پخش تخت کنار استخر در کرج با بهترین کیفیت برای تمامی همشهریان در استان البرز عرضه می شود.