تلفن
تلفن: 09125678032 
آدرس
آدرس: کرج - محمدشهر - بعد از سه راه امیر کبیر (سر ولدآباد)  - خیابان صناجو -  پلاک ۲۵
گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 13100/05/08 - 18:06
كد :24

طراحی تراس و بالکن زیبا

برای اینکه یک فضای زیبا و شیک در بالکن خود درست کنید و دکوراسیون شیک و زیبا برای بالکن خود انتخاب کنید باید به چند نکته توجه کنید.

استفاده از مبلمان فضای باز زیبا در دکوراسیون بالکن در همه ی فصل ها مخصوصا فصل تابستان یکی از بهترین ایده برای طراحی یک فضای شیک و زیبا در دکوراسیون بالکن است. شاید بدلیل کوچک بودن بالکن خانه اصلا فکر مبل نباشید اما هرچقدر هم بالکنتان کوچک باشد مبل به اندازه ی آن میتوانید پیدا کنید.

طراحی تراس و بالکن زیبا

اگر بالکن کوچک دارید حتمی از گل و گیاه برای تزئین آن بیشتر استفاده کنید استفاده از گل و گیاه و تابلو برای تزئین دیوار بالکن یکی از بهترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون شیک و زیبا است اگر از وسایل مناسب استفاده کنید باعث شیک و زیبا شدن بالکن شده و کوچک بودن آن اصلا به چشم نمیاید.

 

طراحی بالکن ویلا


اگر بالکن شما در کنار اتاق خواب است میتوانید فضای اتاق خواب و بالکن را باهم تزئین کنید و از بالکن به عنوان یک فضای زیبا برای سرو چای و یا استراحت و مطالعه استفاده کنید. در دکوراسیون بالکن های کوچک از تمام فضای موجود استفاده کنید برای مثال نصب قفسه در دیوار برای قرار دادن گل و یا سایر وسایل یکی از بهترین ایده ها برای استفاده ی بیشتر از فضای بالکن است. اگر فضای کمتری برای قرار دادن وسایل هایی که بیشتر علاقه دارید در بالکن باشد دارید میتوانید از مبلمان تاشو و یا میز غذا خوری کوچک و تاشو استفاده کنید و از بالکن به عنوان یک اتاق استفاده کنید.

مقالات مشابه : طراحی مبلمان برای فضای باز (مبلمان باغی)

طراحی بالکن آپارتمان

نصب تاب ریلکسی در تراس

استفاده از تاب ریلکسی گرد یک از ایده های بسیار جذاب در طراحی دکوراسیون تراس به حساب می آید. اگر فضای تراس آپارتمان شما از نظر ابعادی در حد مطلوب و مناسب باشد، نصب تاب ریلکسی می تواند زیبایی فضای تراس شما را دو چندان کند. شاید بسیاری از افراد در مورد تاب ریلکسی اطلاعات زیادی نداشته باشند. نصب تاب در فضای تراس یک ایده‌ی بسیار جذاب است. مخصوصا برای آن‌هایی که فضای کافی برای تاب مورد نظرشان را در اختیار داشته باشند. برای دکوراسیون تراس و بالکن کوچک نیز می‌توانید از تاب‌های جمع و جور استفاده کنید.

تاب ریلکسی یک نوع تاب راحتی به حساب می آید که به صورت ایستا قابل نصب بوده و حرکت بسیار روان و نوسانی را به وجود می آورد که حس بسیار آرامش دهنده ای را به فرد القا می کند. یکی از بزرگترین مزیت استفاده از تاب ریلکسی گرد در طراحی دکوراسیون تراس محدودیت نداشتن در استفاده از سن و سال می باشد. یعنی در هر سنی که باشید می توانید از این تاب استفاده نمایید.

تاب ریلکسی گرد

طراحی دیوار تراس با اجرای دیوار سبز

اجرای دیوار سبز در تراس بسیار هیجان‌انگیز و زیبا است. امروزه اجرای دیوار سبز در روف‌گاردن، فضاهای داخلی و فضاهای بیرونی آپارتمان‌ها و برج‌های مسکونی و تجاری بسیار رواج پیدا کرده است، زیرا هم زیباست و هم دوستدار محیط زیست است. دیوار تراس خانه ها نیز یکی از آن جاهایی‌ست که می‌توانید در آن‌جا به فکر اجرای دیوار سبز باشید. می‌توان گفت که اجرای دیوار سبز بهترین ایده برای دکوراسیون تراس و بالکن کوچک است.

 

طراحی تراس و بالکن

مطالب مرتبط :