تلفن
تلفن: 09125678032 
آدرس
آدرس: کرج - محمدشهر - بعد از سه راه امیر کبیر (سر ولدآباد)  - خیابان صناجو -  پلاک ۲۵

تولید مبلمان شهری

گروه تولیدی مبلمان آرامش با کادری مجرب تولیدکننده مبلمان شهری است که با توجه به ارائه طرح های به روز دنیا فضا ی شهر را زیبا و متناسب را روز دنیا طراحی می کند.
شهر موجودی است زنده و فعال که با نبض زندگی و نیازهای روزمره مردم در تپش است. این موجود زنده و فعال ، باید متناسب با شرایط عصر خود ، برای پاسخ گویی به نیازهای جدید به اسباب و تجهیزاتی خاص مجهز شود . هم زمان با این تپش است که شهر و فضاهای مختلف آن بستر و ظرف مناسبی برای انواع فعالیت های فردی یا گروهی شهروندان می شود. در صنعت شهر سازی و زیبا سازی فضاهای شهری اصطلاحی تحت عنوان مبلمان شهری بکار برده می شود که ممکن است کمی ابهام برانگیز باشد.
تولید مبلمان شهری

انواع مبلمان شهری

احتمالاً زمانی را در ایستگاه‌های اتوبوس گذرانده‌اید تا وسیله حمل و نقل به ایستگاه وارد شود، و یا در حالی که برای ورزش در محیط باز به فعالیت می‌پرداختید پس از مدتی روی نیمکت‌های پیاده رو، پارک‌ها و یا فضای سبز شهری به استراحت پرداخته‌اید. اولین و ابتدایی‌ترین تعاریف از مبلمان شهری همین مثال‌هایی هستند که برای شما شرح داده شد. اما در حقیقت گستردگی این ابزار و لوازم به قدری زیاد است که بعضی از آن‌ها تعجب برانگیز هستند!

مبلمان شهری چیست؟

ما برای رسیدن به سوال مبلمان شهری چیست؟ ابتدا لوازم و وسایلی که در محیط شهری با نام مبلمان شهری شناخته می‌شوند را نام می‌بریم و سپس مواردی را به عنوان نمونه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ابزار و لوازمی مانند نیمکت‌های پارک‌ها و پیاده‌روها، ابزار و لوازم ورزشی در پارک‌ها و فضای سبز شهری، موانع ترافیکی، ستون‌های پل‌ها، صندوق‌های پستی، کیوسک‌های تلفن، چراغ‌های روشنایی خیابانی، چراغ‌های راهنمایی، علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی، ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی‌ها، توالت‌های عمومی، چشمه‌ها، آب نماها، یادبودها، مجسمه‌های عمومی و مخازن زباله، جزء مبلمان شهری محسوب می‌شوند. وجود چنین وسایلی در جای مخصوص خود شرایط و دلایل خاص خود را دارد؛ این شرایط شامل نیاز به وجود آن وسیله، زیبایی شناسی محیطی، هویت بصری، کاربری و عملکرد و تحرک افراد جامعه، و ایمنی است.

مبلمان شهری مدرن

مبلمان شهری مدرن

مبلمان شهری مدرن ترکیبی از سبک های مدرن است که راحتی را به همراه دارد. در واقع واژه مدرن درکنار مبلمان شهری یک ترکیب درست از مفهوم این مبلمان استچرا که رواج مبلمان شهری در پی مدرنیته شدن شهر ها به وجود آمد. ما منطور از سبک مدرن سبک هایی غیر کلاسیک و مفهومی هستند ک علاوه بر زیبایی به راحتی و کاربردی بودن مبلمان شهری فکر شده است.

عکس مبلمان شهری

برای مشاهده آلبوم  مبلمان شهری روی عکس کلیک کنید.

فروش مبلمان شهری

فروش مبلمان شهری به صورت عمده و تک انجام می شود. برخی از مبمان شهری مانند نیمکت پارکی و یا سطل زباله پارکی در مکان های عمومی به تعداد نصب می شوند و همچنین می توانند ست هم باشند به همین دلیل فروش آنها اغلب به صورت عمده و توسط ارگانهای مختلف خریداری می شود. با این حال فروش مبلمان شهری این چنینی به صورت تک نیز انجام می شود. از مبلمان شهری تکی برای فضاهای کوچک تر مانند بغ و ویلا استفاده می شود.

مبلمان شهری در کرج

مجموعه گالری آرامش به عنوان اولین تولید کننده انواع مبلمان شهری در استان البرز، با ارائه محصولاتی باکیفیت در این حوزه توانسته  است رضایت مشتریان خود را بیش از پیش جلب نماید. امکان خرید حضوری و غیرحضوری از طریق سایت و نمایندگی های این مجموعه در شهر های مختلف، خرید آسانی را برای مشتریان عزیز فراهم ساخته است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت انواع مبلمان شهری تماس حاصل فرمایید.
 
 

مطالب مرتبط :

مبلمان ویلایی در کرج