تلفن
تلفن: 09125678032 
آدرس
آدرس: کرج - محمدشهر - بعد از سه راه امیر کبیر (سر ولدآباد)  - خیابان صناجو -  پلاک ۲۵

تولید مبلمان شهری

گروه تولیدی مبلمان آرامش با کادری مجرب تولیدکننده مبلمان شهری است که با توجه به ارائه طرح های به روز دنیا فضا ی شهر را زیبا و متناسب را روز دنیا طراحی می کند.

شهر موجودی است زنده و فعال که با نبض زندگی و نیازهای روزمره مردم در تپش است. این موجود زنده و فعال ، باید متناسب با شرایط عصر خود ، برای پاسخ گویی به نیازهای جدید به اسباب و تجهیزاتی خاص مجهز شود . هم زمان با این تپش است که شهر و فضاهای مختلف آن بستر و ظرف مناسبی برای انواع فعالیت های فردی یا گروهی شهروندان می شود. در صنعت شهر سازی و زیبا سازی فضاهای شهری اصطلاحی تحت عنوان مبلمان شهری بکار برده می شود که ممکن است کمی ابهام برانگیز باشد

انواع مبلمان شهری

احتمالاً زمانی را در ایستگاه‌های اتوبوس گذرانده‌اید تا وسیله حمل و نقل به ایستگاه وارد شود، و یا در حالی که برای ورزش در محیط باز به فعالیت می‌پرداختید پس از مدتی روی نیمکت‌های پیاده رو، پارک‌ها و یا فضای سبز شهری به استراحت پرداخته‌اید. اولین و ابتدایی‌ترین تعاریف از مبلمان شهری همین مثال‌هایی هستند که برای شما شرح داده شد. اما در حقیقت گستردگی این ابزار و لوازم به قدری زیاد است که بعضی از آن‌ها تعجب برانگیز هستند!

ما برای رسیدن به سوال مبلمان شهری چیست، ابتدا لوازم و وسایلی که در محیط شهری با نام مبلمان شهری شناخته می‌شوند را نام می‌بریم و سپس مواردی را به عنوان نمونه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ابزار و لوازمی مانند نیمکت‌های پارک‌ها و پیاده‌روها، ابزار و لوازم ورزشی در پارک‌ها و فضای سبز شهری، موانع ترافیکی، ستون‌های پل‌ها، صندوق‌های پستی، کیوسک‌های تلفن، چراغ‌های روشنایی خیابانی، چراغ‌های راهنمایی، علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی، ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی‌ها، توالت‌های عمومی، چشمه‌ها، آب نماها، یادبودها، مجسمه‌های عمومی و مخازن زباله، جزء مبلمان شهری محسوب می‌شوند. وجود چنین وسایلی در جای مخصوص خود شرایط و دلایل خاص خود را دارد؛ این شرایط شامل نیاز به وجود آن وسیله، زیبایی شناسی محیطی، هویت بصری، کاربری و عملکرد و تحرک افراد جامعه، و ایمنی است

برای مشاهده آلبوم روی عکس کلیک کنید


 


فروش مبلمان شهری

تولید مبلمان شهری

انواع مبلمان شهری

مبلمان شهری در کرج

مبلمان شهری مدرن

مبلمان ویلایی در کرج