تلفن
تلفن: 09125678032 
آدرس
آدرس: کرج - محمدشهر - بعد از سه راه امیر کبیر (سر ولدآباد)  - خیابان صناجو -  پلاک ۲۵
گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1402/03/26 - 16:59
كد :44

راهنمای خرید میز و صندلی حصیری ارزان

در راهنمای خرید میز و صندلی حصیری ارزان ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید میز و صندلی حصیری مورد علاقه خود را با هر بودجه ای خرید نمایید. میز و صندلی حصیری یکی از پرطرفدارترین نوع مبلمان باغی و فضای باز است.

قیمت میز و صندلی حصیری به نسبت مبلمان باغی فلزی پایین تر است اما دوام و کیفیت آنها تقریبا در یک سطح می باشد.

قیمت مبلمان حصیری ارزان

مبلمان حصیری ارزان شامل  میز و صندلی حصیری، کاناپه حصیری و میز نهار خوری حصیری می باشد. ست مبلمان حصیری ارزان لزوما بی کیفیت نمی باشد. دو نوع قیمت برای مبلمان باغی حصیری در بازار وجود دار که اختلاف بسیاری باهم دارند. بای  گفت تفاوت این دو نوع مبلمان در کیفیت نیست و صرفا بخاطر تولید داخلی و خارجی بودن آنها است. همانطور که میدانید صادرات و واردات مبلمان باغی در ایران انجام می شود، علت این موضوع سلایق مختلف در انتخاب مدل و استفاده از برند های مختلف می باشد.  

افزایش قیمت مبلمان باغی حصیری خارجی به دلیل افزایش قیمت دلار در ایران با در نظر داشتن قیمت بالای دلار می باشد. مبلمان حصیری خارجی با هر کیفیتی که باشد به هیچ وجه ارزان نمی باشد. یعنی حتی برای ارازن‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین مدل آنها نیز بایستی هزینه زیادی پرداخت کرد.

راهنمای خرید میز و صندلی حصیری ارزان

با توجه به قیمت بالای دلار و ضمن در نظر داشتن افزایش کیفیت مبلمان حصیری ایرانی توصیه ما خرید مبلمان حصیری باکیفیت از برندهای مطرح ایرانی است که قیمت بسیار مناسبی نیز دارا هستند. به صورتی که شما با بودجه با بودجه ای که برای یک مبلمان باغی حصیری خارجی با کیفیت متوسط پرداخت می کنید می توانید یک طت مبلمان باغی حصیری با کیفیت عالی ایرانی تهیه نمایید.

میز و صندلی حصیری پلاستیکی

جنس میز و صندلی حصیری بیشتر از پلیمر های شیمیایی می باشد. اما چون بافت و شکلی شبیه به حصیر دارند از آنها به عنوان میز و صندلی حصیری یاد می شود. در نظر داشته باشید برای تولید این حجم از مبلمان حصیری از حصیر واقعی که از چوب های بامبو تهیه می شود استفاده شود، در این صورت هم قیمت بالایی داشته و هم به محیط زیست آسیب جدی وارد می شد.
اگر قصد خرید صندلی حصیری ارزان و باکیفیت دارید توصیه می‌شود خرید صندلی حصیری واقعی را صرف‌نظر کنید و  خرید صندلی حصیری پلاستیکی یا مبلمان حصیری پلیمری مخصوص فضای باز را در اولویت قرار دهید. مبلمان حصیری پلاستیکی از دوام بالا و قیمت مناسب تری برخوردار است. اما مبلمان حصیری ساخته شده از حصیر واقعی معمولا در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت مطلوب را نخواهند داشت. 

راهنمای خرید میز و صندلی حصیری ارزان

مقاومت مبلمان و میز و صندلی حصیری پلاستیکی ارزان

میز و صندلی حصیری پلاستیکی از پلیمر ویژه با مقاومت بسیار بالا است و با آنچه به عنوان صندلی صرفا پلاستیکی شناخته می‌شود بسیار متفاوت است. در برخی از مدل‌های صندلی حصیری پلاستیکی که قیمت بالاتری در مقایسه با نوع ارزان آن دارد علاوه بر استفاده از مواد پلیمری ویژه از تکنیک ویژه‌ای نیز در فرآیند تولید آن استفاده می‌شود که طی آن صندلی حصیری تمام بافت تولید می‌شود ضمن آنکه از مواد پلیمری ویژه  نیز تشکیل شده است بنابراین باعث می‌شود مقاومت بی‌نظیری داشته باشد.