تلفن
تلفن: 09125678032 
آدرس
آدرس: کرج - محمدشهر - بعد از سه راه امیر کبیر (سر ولدآباد)  - خیابان صناجو -  پلاک ۲۵
گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 132/03/27 - 14:07
كد :45

درباره مبلمان باغی حصیری بافت چه می دانید؟

مبلمان باغی حصیری نوعی مبلمان باغی و ویلایی است که از حصیر طبیعی در موارد خاص و از پلیمر بافته شده به عنوان حصیر مصنوعی استفاده می شود. اما مبلمان حصیری دارای ویژگی هایی است که باعث شده بیشترین توجه ها در زمینه مبلمان باغی را به خود جذب ‌کند.

البته قابل ذکر است که نباید مبلمان حصیری پلیمری را با صندلی پلاستیکی یکی دانست چرا که هم از نظر ویژگی و هم متریال کاملا با هم متفاوت هستند. همچنین فرآیند تولید این دو نوع کاملا متفاوت می باشند.

 

درباره مبلمان باغی حصیری بافت چه می دانید؟

ویژگی های مبلمان حصیری

همانطور که گفتیم مبلمان حصیری دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که باعث شده در بین مشتریان جایگاه ویژه ای داشته باشد. اما در بازار نمونه های بی کیفیت و فرعی بسیاری به چشم میخورد که همواره قیمت ارزان تری دارد. برای تشخیص مبلمان حصیری پلیمری به ویژگی های آن دقت نمایید. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تحمل وزن مبلمان حصیری و صندلی حصیری 

به طور کلی هنگام خرید مبلمان حصیری بایستی در نظر داشته باشید که گران‌قیمت‌ترین آنها نیز در صورت استفاده نادرست مثلا انداختن کل وزن بدن بر روی یک پایه آسیب‌پذیر خواهند بود؛ 
تحمل وزن مبلمان حصیری کاملا متغیر است. برخی از صندلی‌های حصیری به صورت تمام بافت و با قالب یک‌پارچه تولید می‌شوند که این نوع مبل حصیری با کمی قیمت بالاتر نسبت به صندلی حصیری ارزان‌تر، (که معمولا پایه‌های فلزی دارند) تحمل وزن بالاتری خواهند داشت.

کیفیت رنگ در مبلمان حصیری 

کیفیت رنگ در مبلمان حصیری به شدت به کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن وابسته است. هرچه کیفیت متریال ساخت مبلمان حصیری و صندلی حصیری بالا باشد و ساخت بهتری داشته باشد کیفیت رنگ بهتری خواهد داشت. برخی تولیدی‌های متفرقه برای کاهش قیمت و رقابت با برندهای مطرح این صنعت اقدام به ساخت و تولید با مواد بازیافتی و بی‌کیفیت می‌نمایند که با کمی دقت به کیفیت رنگ آنها کاملا قابل تشخیص است. رنگ صندلی حصیری بی‌کیفیت معمولا کدر است و درخشندگی لازم را ندارد و مخصوصا در رنگ سفید معمولا به زردی مایل است که به راحتی قابل تشخیص است. رنگ صندلی حصیری بی‌کیفیت بعد از مدتی در هوای مرطوب پوسته خواهد شد.

مقاومت مبلمان حصیری در مقابل رطوبت، پوسیدگی و آفتاب

مبلمان حصیری پلیمری به دلیل پلیمر ویژه‌ای که دارا هستند به راحتی در مقابل شرایط آب و هوایی مرطوب مقاوم هستند؛ برای مقاومت در مقابل آفتاب نیز بایستی به نوع مواد ساخت آن توجه داشت. اگر در ساخت میز و صندلی حصیری از مواد ضد اشعه یا اصطلاحا یو‌وی استفاده شده باشد به راحتی در مقابل آفتاب نیز مقاوم خواهند بود ولی اگر مبلمان حصیری  شما یووی نیست بهتر است برای استفاده طولانی مدت از آنها و حفظ کیفیت اولیه، خرید یک چتر باغی را نیز در نظر داشته  باشید

قیمت مبلمان حصیری پلیمری

قیمت مبلمان حصیری پلیمری تا حد زیادی به متریال و تعداد و ابعاد مبلمان دارد. با این حال نمونه خارجی آن از داخلی گران تر است. مبلمان حصیری پلیمری کاملا ایرانی و با طراحی به روز و با قیمت بسیار مناسب در مقابل رقبای گران‌قیمت خارجی بسیار به صرفه تر می باشد. مجموعه گالری ارامش تولید کننده انواع مختلفی از مبلمان حصیری پلیمری، مبلمان ویلایی، مبلمان باغی، میز و صندلی باغی، انواع تاب باغی و تاب ریلکسی و تخت‌های استخری و هر آنچه مرتبط با مبلمان مدرن و باکیفیت برای فضاهای باز هستند را ارائه می دهد. 

جهت اطلاع از قیمت ها ونحوه تحویل کالا با شماره همراه : 09125678032 مصطفی نیر آبادی